עוברים דירה? כך תיכנסו ברגל ימין

ביצוע הובלות קטנות

דף הבית » עוברים דירה? כך תיכנסו ברגל ימין

משווים 3 הצעות מחיר וחוסכים מאות שקלים בתוך דקות

מעבר דירה הוא תהליך שמשלב בתוכו הרבה משימות וסיכונים וכדי להיכנס אל הדירה החדשה באופן מוצלח, חשוב לבצע את הדברים הנכונים בזמן הנכון. עוברים דרה? לפניכם כל מה שצריך לדעת כדי לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

מהובלת ארגז עד להובלת דירה. אם לא משווים לא חוסכים…

חסכו עד 40% השוו 3 הצעות מחיר בחינם!

 • DD סלאש MM סלאש YYYY
  תאריך
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הזמינו הובלה

במעברי דירות יש כמה תנאים שחייבים להתקיים כדי שנוכל להכתיר את המשימה בהצלחה וחשוב לבצע כל אחת מהן באופן מושכל ובזמן הנכון. לפניכם הפעולות ולוחות הזמנים שצריך לקחת בחשבון כשעוברים דירה.

רשימת הפעולות בקצרה:

 1. הזמנת מובילים מתאימים.
 2. אריזת הדירה למעבר.
 3. הכנה לשינוי כתובת.
 4. צביעת הדירה החדשה (והישנה).
 5. התקנת פריטים בדירה.
 6. ניקיונות בדירות.
 7. הובלה ופריקת החפצים.
 8. עדכוני כתובת.
מעבר דירה

הפעולה הנכונה בזמן הנכון

התנאי החשוב ביותר למעבר דירה מוצלח הוא לעשות את הדברים החשובים בזמן הנכון וזה אומר שמעבר דירה מוצלח צריך להתחיל לפחות 8 שבועות לפני הכניסה אל הבית החדש. התחלת התהליך בשלב מוקדם תשאיר לכם מספיק זמן לבצע את שאר המשימות בלי לחץ ובאופן שקול כשבין הפעולות המרכזיות שמושפעות מן העיתוי ניתן למנות את השוואת המובילים ואריזת הדירה – שתי פעולות שאם לא תתחילו מוקדם עלולות להסתיים בטעויות שישפיעו על המחירים שתשלמו ויעלו את מפלס הלחץ הגבוה גם כך.

הזמנת מובילים מתאימים

הזמנת מובילים היא אחת הפעולות הקריטיות ביותר ומיותר לציין שחשוב לבחור מובילים מומלצים שיבצעו את ההובלה באופן הנכון ובצורה נינוחה ככל שניתן.

בסופו של דבר כדי לעבור דירה באופן מוצלח עלינו להתמקד במובילים שיגיעו בזמן, יעמדו בהתחייבויות שלהם, ישרתו אתכם באופן מקצועי ובנעימות ויגבו מחיר הוגן ואם אפשר אז גם זול ככל שניתן. כאן מגיע היתרון שבהזמנת מובילים בשלב מוקדם מפני שאם תקדימו לעשות את זה, המבחר שיעמוד לרשותכם יהיה רחב וניתן יהיה למצוא מובילים מומלצים שעדיין לא סגרו הובלה בתאריך שאתם צריכים ובשעה שנוחה לכם.

האתר “בקטנה” מסייע לכם להשוות מובילים מומלצים ולהזמין הובלה קטנה להובלת הרהיטים והחפצים במחירים זולים בעשרות אחוזים ביחס להזמנת חברת הובלה בדרך המסורתית. השירות ניתן לכם בחינם ומסייע לכם למצוא את המובילים המתאימים בעיר שלכם במחיר המשתלם.

אריזת הדירה למעבר

אריזה במעבר דירה היא פעולה ממושכת שצורכת זמן ומאמץ רבים ולכן גם אותה חשוב לתעדף ולהתחיל בשלב מוקדם. אנו ממליצים להזמין קרטונים למעבר דירה מבעוד מועד ולהכין בנוסף גם חומרי אריזה נוספים שיכולים לסייע לארוז טוב ומהר יותר. שימו לב שחלק מחברות ההובלה מספקות קרטונים בעצמן ולכן כדאי לבדוק את העלויות והאם הצעת המחיר שאתם מקבלים כבר כוללת את הקרטונים או לפחות חלק מהם.

את האריזה חשוב לבצע באופן מדורג ומתוכנן כך שכבר בשלב ההתחלתי תדעו מה אורזים ומה זורקים, מוכרים או תורמים. את אריזת החפצים חשוב לתזמן לפי השימושיות שלהם. תתחילו במה שאתם לא צריכים ותמשיכו לעבר החפצים החיוניים יותר. באופן הזה תצמצמו את אי הנוחות עד למעבר.

הכנה לשינוי הכתובת

כשעוברים דירה כדאי מאוד שכל השירותים שאתם משתמשים בהם כיום יעבור איתכם ויעמדו לרשותכם כבר ביום הראשון בדירה החדשה. זה אומר שאתם צריכים לעדכן את ספק הכבלים, האינטרנט וכל מי שנותן לכם שירות כך שיהיה מספיק זמן כדי לחבר אתכם בבית החדש עם הכניסה שלכם.

חשוב לתאם את הניתוק והחיבור לשירותים השונים באופן קפדני ולנצל את ההזדמנות כדי לעשות סדר ולהבין אם ניתן להוזיל את העלויות או שאולי בכלל כדאי לעבור לספקים אחרים כשהדוגמה הטובה ביותר לכך הן רשתות אינטרנט מבוססות סיבים ובעוד שיכול להיות שכרגע אין אליהן גישה מהכתובת הנוכחית שלכם אך כן תהיה גישה בכתובת החדשה.

צביעת הדירה החדשה והישנה

לפני שאתם עוברים אל הדירה החדשה חשוב מאוד להכין אותה לכניסה שלכם. יש הרבה פעולות שניתן לבצע אך צביעת דירה היא הנפוצה מכולן. מומלץ להזמין צבעי לצבוע את הדירה החדשה עוד לפני שאתם מעבירים אליה את החפצים מפני שמחיר צביעת דירה ריקה זול יותר בעשרות אחוזים ביחס לצביעת דירה מרוהטת.

יש להקפיד ולהזמין צבעי מומלץ שמבצע תיקונים בקירות, צובע בשתי שכבות של צבע, מסדר את הדירה ומנקה אותה בסיום, כך שלא תצטרכו להתעסק בעניין הזה יתר על המידה. אם צריך לצבוע את הדירה הקיימת לפני שעוזבים אזי יש לטפל גם בזה.

התקנות בדירה החדשה

לאחר שהדירה צבועה ניתן להמשיך בהכנות ובהתקנות השונות. זה יכול להיות התקנה של גופי תאורה או טלוויזיות וחשוב לבצע את הפעולות האלה עוד כשהדירה ריקה מפני שכך הרבה יותר נוח והזמן שנדרש לפעולות האלה יכול להתקצר באופן משמעותי.

נצלו את הזמן הזה כדי לסגור סידורים אחרונים לפני המעבר לדירה החדשה ובכלל זה בדקו אם צריך לבצע הדברה או תיקונים כאלה ואחרים.

ניקיון הדירות

לאחר שצבעתם את הדירה וביצעתם את הפעולות האחרות שחיוניות להכנה שלה למעבר שלכם, ניתן להתחיל באחת המשימות החשובות ביותר שהיא הניקיון של הדירות. כאן יש לציין שאולי אתם עומדים לקרצף את הדירה החדשה אבל אל תשכחו להשאיר זמן כדי לנקות את הדירה הישנה ולהשאיר אותה מסודרת.

ניתן להיעזר בחברת ניקיון או לחסוך את העלויות האלה ולנקות לבד. אם בחרתם להזמין חברת ניקיון, יש לתאם את ההגעה מספר שבועות לפני המעבר ואם אתם עומדים לנקות בעצמכם, כדאי לשריין יומיים לפחות לשם כך.

הובלת הדירה ופריקת החפצים

בשלב זה הדירה החדשה כבר צריכה להיות מוכנה לקליטה שלכם ואפשר להתמקד בניהול ההובלה עצמה. כדאי לעמוד בקשר עם המובילים כבר כשבוע לפני התאריך שסגרתם איתם כדאי לוודא שאין הפתעות ועיכובים לא צפויים.

בזמן ההובלה אנו ממליצים ללוות את המובילים ולבדוק אם הם צריכים את עזרתכם כדי להבין מה לקחת ולאן. בנוסף לכך חשוב להנחות את המובילים ולומר להם היכן להניח כל ארגז כך שהפריקה והסידור יהיו קלים יותר עבורכם. מקובל ורצוי לפזר את הקרטונים בחדרים המיועדים ולהוביל חפצים בעלי ערך גבוה או חפצים שבירים באופן עצמאי על מנת להימנע מתקלות.

מי שמעוניין בכך וידו משגת, יכול להיעזר במובילים כדי לארוז את החפצים וגם כדי לסדר אותם לפי הנחיות שלכם בדירה החדשה.

עדכוני כתובות

לבסוף יש לעדכן את הכתובת החדשה במשרד הפנים ובכל הרשויות הרלוונטיות ונותני השירותים לרבות העירייה, הבנק, חברות הביטוח והאשראי וכיוצא בזה.

חשוב לעדכן גם את חברת החשמל ולהעביר את החשבון לכתובת החדשה. בדקו שסגרתם את כל התשלומים בכתובת הישנה וקחו אתכם את שטר החוב אם יש אחד כזה מבעל הדירה הקודמת לאחר שתסיירו יחד כדי לוודא שהדירה הישנה נמסרת לשביעות רצון שני הצדדים.

מהובלת ארגז עד להובלת דירה. אם לא משווים לא חוסכים...

חסכו עד 40% השוו 3 הצעות מחיר בחינם!

 • DD סלאש MM סלאש YYYY
  תאריך
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

 

הזמינו הובלה